Porovnanie poistenia online

V našej online pobočke vybavíte všetko rýchlo a jednoducho na jednom mieste. Zahoďte obavy za hlavu a vykročte s nami do online sveta.

  • Porovnanie poistenia online
  • Jednoduché uzatvorenie zmluvy
  • Výpoveď poistnej zmluvy
  • Pomoc v prípade poistnej udalosti

Online poistenie auta

Od 50 EUR ročne

Zistiť viac o poistení

Online poistenie bývania

Nehnuteľnosť a domácnosť

Zistiť viac o poistení

Online cestovné poistenie

Krátkodobé a celoročné

Zistiť viac o poistení

Online poistenie zodpovednosti

Škoda zamestnávateľovi

Zistiť viac o poistení

BaBaBaBaBaCACACA
BaBaBaBaBaCACACA
BaBaBaBaBaCACACA
BaBaBaBaBaCACACA

Služby s dôrazom na kvalitu

S dôrazom na kvalitu poskytujeme širokú škálu služieb, ktoré Vám pomáhajú, keď to najviac potrebujete. Ak si nie ste istý, či už pri hlásení poistnej udalosti, chcete individuálnu ponuku, vykonať revíziu Vašej poistnej zmluvy alebo potrebujete pomôcť s výpoveďou poistnej zmluvy, vždy tu sme pre to, aby sme Vám mohli poradiť a pomôcť. Neváhajte nás v prípade potreby kedykoľvek kontaktovať.

Dohlásenie EČV

Hlásenie škôd

Výpoveď zmluvy

Zmeny na zmluve

Spolupracujeme

Telefonické a online stretnutie

Vybrať to správne poistenie nemusí byť pre každého jednoduché. Preto nás neváhajte kontaktovať, ak chcete poradiť či už s najvýhodnejším poistením, alebo vybavením niektorej s nami poskytovaných služieb. V prípade, že si zvolíte niektoré z pripoistení, poskytneme Vám pomoc pri fotodokumentácii vozidla a zabezpečíme, aby všetko prebehlo hladko a k Vašej spokojnosti, pretože to je náš cieľ.

Kto sme?

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete financií a poistenia. Na základe dlhoročných skúseností na vedúcich pozíciách v oblasti bankového a poistného sektora a odhodlania, že chceme túto sféru robiť inak ako nás učili, resp. neučili, sme sa rozhodli vytvoriť poistenievyhodne.sk. Miesto, kde nájdete a vybavíte všetko na jednom mieste. Miesto, kde získate kvalitné a profesionálne služby.