Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok s použitím súborov Cookies súhlasíte. Viac informácií

Porovnanie havarijného poistenia a uzatvorenie zmluvy

Prinášame Vám možnosť porovnať havarijné poistenie a získať tak ponuku všetkých desiatich poisťovní na jednom mieste. Toto porovnanie havarijného poistenia získate bez toho, aby ste museli zadať akékoľvek kontaktné alebo osobné údaje. V ponuke si tiež môžete zvoliť pripoistenia tak, aby poistenie spĺňalo presne Vaše požiadavky. Následne stačí len kliknúť na "VYBRAŤ", zadať posledné údaje a po záverečnej kontrole údajov už len kliknúť na "DOKONČIŤ". Porovnanie havarijného poistenia a uzatvorenie poistnej zmluvy môžete tak urobiť z pohodlia Vášho domova. Návrh poistnej zmluvy spolu so všetkými prislúchajúcimi dokumentmi Vám prídu na e-mail. Poistenie je platné uhradením poistného.

NIE STE SI ISTÝ? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Vybrať havarijné poistenie nie je jednoduché. Preto nás neváhajte kontaktovať, ak chcete poradiť či už s výberom poisťovne, poistných rizík alebo v prípade akýchkoľvek iných otázok. Môžete si s nami tiež dohodnúť ONLINE STRETNUTIE v sekcii "online pobočka". Taktiež Vám poskytneme pomoc pri fotodokumentácii vozidla a zabezpečíme, aby všetko prebehlo hladko a k Vašej spokojnosti, pretože to je náš cieľ.

ČO ZÍSKATE?

 • Najvýhodnejšie poistenie
 • Hlásenie poistných udalostí
 • Riešenie žiadostí
 • Komunikácia s poisťovňou
 • Pravidelná správa zmluvy
 • Pravidelná revízia zmluvy
 • Všetko vybavíme za Vás

O havarijnom poistení

Ako na uzatvorenie havarijného poistenia online

 • Zadáte do kalkulačky havarijného poistenia základné údaje o Vašom vozidle.
 • Vyberiete najvýhodnejšiu ponuku, ktorá spĺňa Vaše požiadavky
 • Zadáte základné osobné údaje pre uzatvorenie zmluvy
 • Skontrolujete a potvrdíte údaje zadané do kalkulačky
 • Návrh zmluvy príde na Váš e-mail. Ak sa jedná o jazdené vozidlo, budeme Vás kontaktovaťkvôli obhliadke vozidla.
 • Teraz už len uhradíte poistné a môžete vyraziť
 • Po uhradení poistného Vám dokumenty zašleme poštou.

Čo je havarijné poistenie a čo získam

Havarijné poistenie motorového vozidla alebo inak povedané KASKO je dobrovoľné a uzatvára sa pre prípad havárie (stret vozidla s inými účastníkmi cestnej premávky, alebo náraz na akúkoľvek prekážku), stretu so zverou, poškodenia skiel, živelných udalostí, vandalizmu a odcudzenia vozidla. Klient si tiež môže dojednať pripoistenie úrazu prepravovaných osôb, batožiny, náhradného vozidla, asistenčných služieb, alebo skiel (s nižšou spoluúčasťou).

Na akú hodnotu vozidlo poisťiť

Poistenie motorového vozidla sa dojednáva na novú hodnotu vozidla - to znamená, že vozidlo sa poisťuje na hodnotu podľa nadobúdacej faktúry bez uplatnených zliav, alebo ak nie je vozidlo nové podľa ocenenia vozidla (toto ocenenie si kalkulačka urobí sama), alebo na časovú hodnotu vozidla (trhová hodnota vozidla). Pri jazdených vozidla, ktorých hodnota ako nových bola cca nad 20.000, odporúčame nás konaktovať a ponuku spolu s uzatvorením zmluvy urobíme spoločne.

Spoluúčasť

Poistenie sa dá dojednať s rôznou výškou spoluúčasti. Spoluúčasť je suma, ktorou sa klient podieľa na výške škody. My našim klientom vždy odporúčame pevnú spoluúčasť (fixnú napr. 100 €) alebo nulovú , bez percentuálnej spoluúčasti.

PZP a Havarijné poistenie naraz

V prípade uzatvárania PZP aj Havarijného poistenia naraz Vám odporúčame nás kontaktovať, nakoľko Vám v takomto prípade vieme v niektorých poisťovniach uplatniť individuálne zľavy.

Výber poisťovne

 Pri havarijnom poistení odporúčame zvážiť výber poisťovne nie len podľa ceny. Klientom odporúčame na základe kvality a rýchlosti likvidácie: Allianz, Union, Generali, ČSOB, Uniqa.

Výpoveď havarijného poistenia

Najneskôr šesť týždňov pred výročím zmluvy je havarijné poistenie možné vypovedať a zmeniť tak súčasné poistenie.  Výpoveď musí byť poistníkom podpísaná a doručená do poisťovne.

Poistenie je tiež možné vypovedať zmenou držiteľa vozidla (I keď je výpoveď do poisťovne doručená neskôr, poistenie sa vždy ruší spätne ku dňu prepisu). To isté platí v prípade vyradenia motorového vozidla z evidencie vozidiel.

Chcete poradiť?
Chat