Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok s použitím súborov Cookies súhlasíte. Viac informácií

KORONA A DIGITALIZÁCIA V POISTENÍ

Digitalizácia je už dlhú dobu často riešenou témou nielen v oblasti poistenia. Obavy ľudí z toho, ako búdu veci fungovať sú prirodzenou reakciou. S príchodom koronavírusu sa však veľa vecí zmenilo.
Koronavírus vniesol do života ľudí veľa obmedzení, avšak spustil lavínu procesov, ktoré ukázali, že v sfére digitalizácie poistenia sa nie je čoho báť a klienti sa veľmi rýchlo a bez problémov prispôsobili novým podmienkam. Ľudia začali vyhľadávať riešenia online. Bezkontaktné služby a online komunikácia s klientmi nemali nikdy taký význam, ako v súčasnosti! 
Klienti si môžu vypočítať ponuku všetkých poisťovní prostredníctvom online porovnávača, ktorý nájdu aj na našej stránke www.poistenievyhodne.sk, následne si vybrať a uzatvoriť poistnú zmluvu a všetky dokumenty (v prípade PZP aj vrátane zelenej karty) prídu klientovi na e-mail.


Zmeny na poistných zmluvách ako napríklad  zmena adresy, priezviska či ďalších údajov,  alebo doplnenie pripoistení  tak isto ako hlásenie poistných udalostí je tiež možné vybaviť online. V prípade potreby nás neváhajte  kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke

Chcete poradiť?
Chat