Tieto webové stránky používajú na poskytovanie svojich služieb súbory Cookies. Používaním týchto webových stránok s použitím súborov Cookies súhlasíte. Viac informácií

POROVNANIE CESTOVNÉHO POISTENIA A UZATVORENIE ZMLUVY

Prinášame Vám možnosť porovnania cestovného poistenia a získať tak ponuku všetkých poisťovní na jednom mieste. Toto porovnanie cestovného poistenia získate bez toho, aby ste museli zadať akékoľvek kontaktné alebo osobné údaje. V ponuke si tiež môžete zvoliť pripoistenia tak, aby poistenie spĺňalo presne Vaše požiadavky. Následne stačí len kliknúť na "VYBRAŤ", zadať posledné údaje a po záverečnej kontrole údajov už len kliknúť na "DOKONČIŤ". Porovnanie cestovného poistenia a uzatvorenie poistnej zmluvy môžete tak urobiť z pohodlia Vášho domova. Návrh poistnej zmluvy spolu so všetkými prislúchajúcimi dokumentmi Vám prídu na e-mail. Poistenie je platné uhradením poistného.

NIE STE SI ISTÝ? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Vybrať to správne cestovné poistenie nemusí byť pre každého jednoduché. Preto nás neváhajte kontaktovať, ak chcete poradiť či už s najvýhodnejším základným poistením, alebo chcete aby Vaše poistenie obsahovalo širšie krytie a vy si tak mohli užiť dovolenku naplno. V sekcii "online pobočka" si tiež s nami môžete dohodnúť ONLINE STRETNUTIE. Chceme zabezpečiť, aby všetko prebehlo hladko a k Vašej spokojnosti, pretože to je náš cieľ.

Čo získate?

 • Najvýhodnejšie poistenie
 • Hlásenie poistných udalostí
 • Riešenie žiadostí
 • Komunikácia s poisťovňou
 • Pravidelná správa zmluvy
 • Pravidelná revízia zmluvy
 • Všetko vybavíme za Vás


Otázky a odpovede

Ako na uzatvorenie cestovného poistenia online

 • Zadáte do kalkulačky cestovného poistenia základné údaje o Vašej ceste
 • Vyberiete najvýhodnejšiu ponuku, ktorá spĺňa Vaše požiadavky
 • Zadáte základné osobné údaje a údaje o cestujúcich pre uzatvorenie zmluvy
 • Skontrolujete a potvrdíte údaje zadané do kalkulačky
 • Všetky dokumenty vrátane asistenčnej kartičky a údajmi pre úhradu prídu na Váš e-mail
 • Teraz už len uhradíte poistné a môžete cestovať bez starostí.

Čo je cestovné poistenie

Cestovné poistenie je základom, ktorý Vás sprevádza na cestách a chráni Vaše financie pred nepredvídateľnými liečebnými nákladmi.

V rámci cestovného poistenia je možné si pripoistiť:
- zodpovednosť za škodu
- úrazové poistenie
- batožinu
- storno objednaného pobytu (do 48h od dojednania pobytu/zájazdu)

Možné je tiež dojednať poistenie Horskej záchrannej služby na území SR, ktorého predmetom krytia je pátranie po osobe v horskej oblasti, vyslobodzovanie osoby, letecká, pozemná preprava, alebo preprava telesných pozostatkov.

Krátkodobé alebo celoročné poistenie

Poistenie možno dojednať krátkodobé na určitý počet dní, alebo celoročné. Pri vyššom počte dní vychádza zväčša celoročné poistenie výhodnejšie ako krátkodobé . Upozorňujeme však, že pri celoročnom poistení je možné vycestovať na jeden raz maximálne 45 dní (niektoré poisťovne majú 90 dní napr. AXA), následne sa musí klient vrátiť späť na Slovensko a môže vycestovať opäť.

Turistika, práca alebo šport

Je dôležité, aby bol správne zadaný účel cesty, či už sa jedná o prácu, štúdium, šport, alebo bežnú rekreáciu. Poistenie je síce o niečo drahšie, no kryje škody vzniknuté aj v súvislosti s danou činnosťou.

Chcete poradiť?
Chat